תרגום לאוקראינית

השפה האוקראינית משתייכת לשפות הסלביות ומהווה שפת אם עבור מעל 50 מיליון איש ברחבי העולם כולו. לכן, לא מפתיע לגלות כי כיום קיימת דרישה רבה בישראל לתרגום מעברית לאוקראינית ומאוקראינית לעברית, לרבות תרגום נוטריוני לשפה האוקראינית.
זקוקים לשירותי תרגום לאוקראינית? ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת

 

תרגום לאוקראינית על ידי המומחים - אלפא תרגומים

תרגום נוטריוני לשפה האוקראינית

רוב רובם של דוברי האוקראינית בעולם מגיעים מאוקראינה, בהם גם עולים חדשים שעלו ארצה וכעת זקוקים לתרגום ולאישור נוטריוני של מסמכים רבים כמו תעודת לידה, צווי קיום צוואות, צווי ירושות, מסמכי הגירה שונים, דיפלומות שהתקבלו מגופים אוניברסיטאיים ותעודות מקצועיות אשר זקוקות לאישור והכרה של הממסד הישראלי. במקביל, אנשים פרטיים ועסקים ציבוריים מישראל אשר מתנהלים מול השוק המקצועי באוקראינה זקוקים לתרגום נוטריוני לשפה האוקראינית, במטרה לתרגם ולעגן מבחינה חוקית מסמכים שונים. במקרים בהם מדובר בתרגום נוטריוני של מסמכים משפטיים, לתרגום מדויק יש חשיבות הרת גורל שכן כל טעות או פגם בהבנה של מסמך המקור ותרגום שגוי עלולה להוות פתח לצרות ולכך שהמסמך לא יתקבל בסופו של דבר. המחיר עבור שירותי תרגום מסמכים נקבע בהתאם לנפח העבודה וכן לפי החתימה הנוטריונית המבוקשת עבור המסמך.

תרגום מעברית לאוקראינית

חברות ואנשי עסקים ישראליים הפועלים באוקראינה, זקוקים לשירותי תרגום שונים, בהם תרגום משפטי, רפואי, שירותי תמלול, תרגום נוטריוני באוקראינית ועוד, כל זאת במטרה להתנהל נכונה מול השוק המקומי. בין סוגי התרגום הנפוצים לשימוש גופים עסקיים וחברות תעשייה ניתן למצוא גם תרגום טכני המתמחה במונחים טכנולוגיים שונים בהתאם לתחום החברה וכן תרגום של דוחות כספיים ומונחים בנקאיים.
גם במקרה של שליטה בשתי השפות, חשוב להיעזר בחברת תרגום מקצועית אשר מכירה כל שפה על בוריה ושולטת באופן מוחלט במשלב הלשוני של כל שפה, כך שהתרגום שיתקבל יהיה בטרמינולוגיה המדויקת לנושא המסמך.

 

תרגום מאוקראינית לעברית

תרגום לאוקראינית ומעברית לאוקראינית

עולים רבים אשר עלו ארצה מאוקראינה בשנים האחרונות זקוקים לשירותי תרגום מאוקראינית לעברית במטרה לזכות להכרה חוקית של מסמכים כמו תעודות נישואין אזרחיים, תמצית רישום, תואר אוניברסיטאי ועוד.

אלפא תרגומים – תרגום איכותי, מהיר ומקצועי

חברת אלפא תרגומים מספקת תרגומים לכל מטרה, תוך הקפדה על איכות תרגום ברמה הגבוהה ביותר. אלפא תרגומים פועלת מעל ל-18 שנים ונחשבת כיום לחברת התרגום המובילה בישראל. החברה מספקת מענה צמוד ומקצועי לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים מדי שנה, בהם לקוחות חוזרים, אשר מקפידים לבחור בשירותי החברה מחדש פעם אחר פעם.

צוות המתרגמים שלנו מונה אנשי ומקצוע ומתרגמים מומחים אשר שולטים בשפה על בוריה לצד הבנה מקצועית בתחומים שונים. החברה מספקת שירותי תרגום מאוקראינית לעברית ומעברית לאוקראינית במגוון תחומים, בהם: שירותי תמלול, תרגום טכני, תרגום חומר רפואי, מסמכים משפטיים, תרגום נוטריוני, תרגום למשרדי הייטק, גופי תעשייה וחברות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים מדי שנה וליהנות מתרגום איכותי לצד שירות מהיר, מקצועי ומחיר הוגן.

צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר מפורטת וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים שאולי יעניינו אותך

תרגום מסמכים נוטריוני | תרגום בכל שפה - אלפא תרגומים
בלוג

תרגום נוטריוני מעברית לרוסית

הצורך בתרגום נוטריוני מעברית לרוסית יכול להיוולד הן במישור העסקי ובמישור הפרטי. מבחינה עסקית, התרחבות גלובלית מחייבת חברות לתקשר ולשתף

השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מהירה
לתרגום משפטי

השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מהירה
ל

קבלו הצעת מחיר זריזה

מלאו את הפרטים ונשלח לכם הצעת מחיר מהירה ישירות למייל

מלאו את הפרטים ונשלח לכם הצעת מחיר מהירה ישירות למייל