חברת תרגום שמתרגמת להצלחה בעזרת מתרגמים מקצועיים מומחים בתחומם

כשאתם זקוקים לתרגום מסמכים מצויין, תרגום משפטי מקצועי, תמלול הקלטות איכותי או תרגום אתרים ודיגיטל, התחילו באלפא – חברת תרגום ותמלול מקצועית.

חברת תרגום אלפא

חברת תרגומים מקצועית המעניקה לכם שירותי תרגום ותמלול ברמה גבוהה

צריכים לשלוח מסמך משפטי לחו”ל? זקוקים לשירותי תרגום של מאמר אקדמי? מחפשים מתורגמן מנוסה ואמין

לדיון משפטי? חברת אלפא תרגומים- היא הבחירה המקצועית והטובה ביותר עבורכם.

בהיותנו חברת תרגומים המובילה בישראל אנו נדאג להתאים עבורכם את איש המקצוע המתאים ביותר- מתורגמן

שיספק לכם תרגום איכותי, מקצועי ומדויק בכל תחום, בכתב ובעל פה.

אנחנו באלפא תרגומים מחברים בין אנשים באמצעות השפה.

Asset 4 NEW

תרגום משפטי

כאשר כל מונח, משפט,מילה ופסיק חייבים להיות מדויקים – אין מקום לאף טעות כיוון שטעות משמעותה חוזה לא תקף, אובדן הכנסות או אפילו גרוע מכך. 

המקור והתרגום חייבים להיות זהים בכל רמה אפשרית כדי שיהיו ברי תוקף – באלפא תרגומים אנחנו מעסיקים רק את המתרגמים המשפטיים המצטיינים, מה שמבטיח לכם שקט נפשי בכל הנוגע לתרגום משפטי.

Asset 8

תרגום מסמכים

תרגום תעודות, מסמכים משפטיים, תרגום מסמכים רפואיים, תרגום טכני , וכל מסמך אחר שתצטרכו – אלפא תרגומים יספקו את איכות העבודה הגבוהה ביותר במהירות ובמקצוענות חסרת פשרות.

הייחודיות שלנו היא ביכולת להתאים את המתורגמן לסוג התוכן הנדרש, כך תהיו בטוחים שהמסמך שלכם יתורגם במונחים הנכונים של התחום וישמור על ההקשר ואיכות הנוסח.

Asset 3

תרגום רפואי

כל תרגום הוא חשוב, אבל חיי אדם הם ערך עליון, ותרגומים רפואיים של מחקרים או מסמכים יכולים להיות, פשוטו כמשמעו – ההבדל בין חיים למוות, אלפא תרגומים מייחסים לתרגומים האלו חשיבות עליונה ומעסיקים את מיטב המתרגמים הרפואיים, כאלו שמודעים לחשיבות הנושא ומתייחסים לכל מילה ברצינות, התוצאה היא מסמכים רפואיים שמתורגמים ללא רבב.

Asset 7

תרגום אתרים ודיגיטל

אם אתם רוצים להתחיל לשווק את האתר שלכם לשוק חדש או לייצר מודעות בגוגל וברשתות החברתיות לקהל יעד מסוים, תצטרכו להתאים את התוכן לשפה חדשה. אנחנו נתרגם עבורכם את האתר או את התוכן הפרסומי הנדרש לשפה מתאימה תוך שמירה על המסרים השיווקיים והתרבותיים ונבטיח שגם לקוחות בחו”ל יכירו אתכם בצורה הטובה ביותר.

Asset 2 NEW

תרגום עוקב

אלפא תספק עבורכם מתורגמנים לבתי משפט, פגישות עסקיות או כל צורך דומה. המתורגמנים שלנו יוכלו לתרגם את דברי כל הנוכחים לאותו אדם שאינו דובר השפה. אנו בעלי נסיון רב בעבודה מול משרדי עורכי דין ובתי משפט.

Asset 10

תמלולים

המתמללים של אלפא תרגומים הם בעלי ניסיון של שנים ארוכות בתמלול שיחות מוקלטות בפורמטים שונים ויעשו את המקסימום כדי להבטיח את הפקת המיטב מהחומר המוקלט.

Asset 1 NEW

תרגום טכני

בכל פרוייקט יש חשיבות עליונה לתוכניות מדוייקות, כל מסמך בפרוייקט חייב להתאים כמו חוליה בשרשרת אינסופית, כאשר מילה אחת לא במקום יכולה להפיל את מגדל בבל.

המתרגמים הטכניים שלנו ירדו עד לעומק הקורה הנדרש, יבינו את כל המונחים ההכרחיים אם אינם שולטים בהם כבר וידאגו לתרגום שלא ישאיר מקום לאף ספק או טעות.

Asset 6

תרגום שמע

המתורגמנים שלנו יעבדו עם חומרי הגלם שתספקו להם (אודיו), ויתרגמו אותם לשפה הנדרשת באופן שוטף.

מה הלקוחות אומרים על שירותי תרגום שאנו מספקים?

נוכל לכתוב עוד הרבה מילים על האיכות והמקצוענות שלנו, על מהירות ועל מגוון השירותים אבל במקום זאת, הנה כמה מילים טובות שאמרו לקוחות חברת תרגום אלפא על איכות השירות, יותר מזה באמת  שלא נצטרך לומר.

למה לבחור בשירותי חברת תרגום אלפא?

תרגום על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם

אלפא תרגומים מעסיקה רק את מיטב המתרגמים בתחומם ומתאימה אותם לפי דרישות הלקוח

אנו מעניקים שירות מהיר, מדויק ואיכותי

בשביל לתת ללקוחותינו שירות מהיר ואיכותי אנחנו נגישים בדיגיטל עם מערכת הזמנת תרגום והצעות מחיר מהירה ממש כאן באתר, מענה טלפוני אנושי אם אתם מעוניינים לשמוע את קולינו, וגם יש לנו מכשיר פקס…אמרנו שאנחנו נגישים.

נסיון של 15 שנים עם
פרויקטים בינלאומיים

אלפי לקוחות, אינספור שעות תמלול ותרגום והרבה הצלחה, זה מה שנתן לנו הניסיון.

בין לקוחותינו