מהם שירותי תמלול ומה הם כוללים?

הכנו עבורכם את כל המידע החיוני על שירותי תמלול ותרגום.

אז איך זה עובד ועל מה חשוב שתשימו דגש בדרך לתמלול מדויק ואיכותי

תמלול הוא תהליך במהלכו מתבצעת העברה של שיחה או הקלטה אל מסמך כתוב. התמלול מתבצע על ידי מתרגם אשר מאזין לשיחה או להקלטה, מתרגם אותה ומעביר את התרגום הישר אל הכתב.

 

שירותי תמלול | תמלול הקלטות - אלפא תרגומים
שירותי תמלול | תמלול הקלטות – אלפא תרגומים

 

תמלול הקלטות – מתי צריך את זה?

שירותי תמלול ניתנים במגוון סיטואציות מקצועיות, כמו שיחת טלפון, כנס רב משתתפים, ישיבות עבודה ועוד. בנוסף ניתנים שירותי תמלול הקלטות המעבירים אל הכתב את הנאמר בסרטוני וידאו ובהקלטות אודיו. כאשר התוכן הינו בשפה זרה, התהליך משלב בין תרגום לתמלול ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בשני התחומים יחד. שירותי תמלול מספקים מענה לחברות, עסקים וגופים משפטיים הזקוקים לשירותי תמלול שיחות, תמלול הקלטות ותמלול משפטי לטובת שימושים שונים, החל משימוש פנימי ועד שימוש משפטי.

גופים נוספים אשר צורכים באופן קבוע שירותי תמלול ותרגום הם חברות בינלאומיות, הפועלות במספר מדינות במקביל. במקרים אלו עובדי החברה לא דוברים את אותה השפה ויש צורך בהנגשת הנאמר בפגישות עסקיות. התמלול מאפשר לתרגם ולהעביר אל הכתב את כל הנאמר בפגישה כך שיישמר לפרוטוקול. במקרים אלו יש צורך בנוכחות של מתרגם בפגישה עצמה, או לחילופין ניתן להקליט או לצלם את הפגישה ולהעביר לשירות תמלול מיד לאחר מכן.

כל עבודת תמלול ותרגום היא עולם ומלואו

קיימים מספר סוגי תמלול נפוצים:

תמלול כנסים ואירועים מקצועיים – תמלול של אירועים מקצועיים שונים לרבות הרצאות, ישיבות, כנסים רבי משתתפים. ניתן לבחור בין תמלול בזמן אמת, כשהמתרגם נוכח באירוע עצמו ומבצע תמלול ותרגום של הנאמר באופן סימולטני, או תרגום רטרואקטיבי באמצעות הקלטה – סרטון וידאו או הקלטת אודיו. במקרים אלו חשוב להסריט / להקליט באיכות גבוהה בכדי להימנע מאובדן מידע עקב איכות הקלטה לקויה.

תמלול משפטי – תמלול מסמכים לשימוש בית משפט ושימושים משפטיים נוספים. סוג עבודה זה מצריך אנשי מקצוע המתמחים בתחום המשפטי, בעלי היכרות ושליטה מלאה בעגה המשפטית.

תמלול שיחות – שירות זה ניתן למגוון שימושים ומתאימים לתמלול של כל שיחה מוקלטת.

כל פרויקט תמלול מצריך שליטה אחרת והבנה בשפה, לצד יכולות נוספות. לכן חשוב שתבחרו בחברת תמלול שתדע להתאים באופן פרטני עבורכם ועבור הפרויקט שלכם את אנשי התרגום והתמלול המתאימים ביותר.

שירותי תמלול –  על מה חשוב לשים דגש?

מלאכת התמלול נחשבת למורכבת ומאתגרת היות והיא דורשת הבנה והיכרות עם מושגים מקצועיים שונים ובד בבד הבנה של סוגי מבטא ואינטונציה, שיאפשרו למתרגם להבין כל מילה שנאמרת, תוך הבנה מוחלטת של הקונטקסט בו היא נאמרת. מתרגם מקצועי בעל היכרות עם השפה הרלוונטית על בוריה, יאפשר לכם לקבל את התמלול המהימן והאיכותי ביותר, כך שיתאים לכל מטרה. לכן חשוב לבחור בחברת תרגום ותמלול מקצועית המקפידה להעסיק מתרגמים בעלי יכולת עבודה מהירה המאפשרת לפעול באופן סימולטני של תרגום והעברת הנאמר אל הכתב.

אל תקלו ראש בבחירת חברת התמלול והתרגום! חשוב שתמצאו את איש המקצוע הטוב ביותר לביצוע העבודה שכן מתרגם ומתמלל בלתי מיומן עלול לא לעמוד בקצב הנאמר בשיחה ולאבד תוכן יקר, שיהיה בלתי אפשרי לשחזר.

תמלול מקצועי – רק באלפא תרגומים!

זקוקים לשירותי תמלול? חברת אלפא תרגומים הינה חברה מובילה בתחום התרגומים בישראל, בעלת ניסיון של 15 שנים בביצוע פרויקטים בינלאומיים לאלפי לקוחות. החברה מתמחה בתמלולים למגוון מטרות ומציעה שירותי תמלול שיחות ותמלול הקלטות.

כשמדובר בתמלולים, ניסיון הוא הכול! לכן אנו מקפידים לגייס לצוות המקצועי שלנו רק מתרגמים מהשורה הראשונה, בעלי שליטה לשונית ברמה גבוהה בשפה והיכרות עם כל שפה על בוריה. חשוב להבין כי מלאכת התמלול דורשת מהירות מחשבה ותגובה, לכן נשמח להתאים עבורכם את איש המקצוע הטוב ביותר לפי דרישות הפרויקט. אנו מודעים לרגישות המתבקשת במקרים רבים בהם מדובר בתרגום מסמכים מקצועיים, בהם מסמכים משפטיים ולכן אנו מקפידים לפעול באופן דיסקרטי ומקצועי. חברתנו מקפידה על העסקת מתרגמים ומתמללים בעלי ניסיון וידע, במטרה להעניק ללקוחותיה תמלול איכותי ברמה הגבוהה ביותר, שירות מהיר ומקצועי וכל זאת במחיר הוגן. לשירותי תמלול צרו עמנו קשר עוד היום!

>> מעוניינים במידע על תרגום משפטי? 

מאמרים שאולי יעניינו אותך

תרגום מסמכים נוטריוני | תרגום בכל שפה - אלפא תרגומים
בלוג

תרגום נוטריוני מעברית לרוסית

הצורך בתרגום נוטריוני מעברית לרוסית יכול להיוולד הן במישור העסקי ובמישור הפרטי. מבחינה עסקית, התרחבות גלובלית מחייבת חברות לתקשר ולשתף

השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מהירה
לתרגום משפטי

השאירו פרטים
לקבלת הצעת מחיר מהירה
ל

קבלו הצעת מחיר זריזה

מלאו את הפרטים ונשלח לכם הצעת מחיר מהירה ישירות למייל

מלאו את הפרטים ונשלח לכם הצעת מחיר מהירה ישירות למייל